کتاب عبور از دروازه خواب درباره یک دیکتاتور خودکامه هست که عرصه را بر مردم سرزمینش تنگ کرده است


یک رژیم دیکتاتوری سرکوبگر را تجسم کنید که در کشوری مثل کره شمالی حکومت خودکامه ایی را بنیان گذاشته است که عرصه را بر مردم آن سرزمین تنگ کرده است.

نام آن دیکتاتور « کین اونگ تولبو » است که مثل اکثر دیکتاتورها روزگاری محبوب مردم کشورش بوده است ولی اکنون به یک فرد مستبد و خودرای تبدیل شده است .

نام حزب او حزب نارنجی است و منشعب از نظام کمونیستی شوروی سابق است . حزب نارنجی عرصه را بر زندگی مردم تنگ کرده و حتی سفرهای شهری بدون اذن آنها ممکن نیست .

داستان از یک اردوگاه کار اجباری شروع می شودجایی که یک زندانی به نام « کین سانگ او » به طور اتفاقی و در بقایای زندانی تخریب شده که محل نگهداری زندانیان آمریکایی بوده به یک کتاب برخورد میکند به نام « دروازه های خواب »

سرخپوستان آمریکایی اعتقاد داشتند که خواب چهار دروازه دارد . دروازه اول وقتی است که شما در خواب میدانید که دارید خواب میبینید . برای عبور از دروازه دوم باید در خواب بخوابید و …

کین سانگ با عبور از دروازه خواب با دنیای عجیبی روبرو می شود که در ادامه سایر دوستان خود را در اردوگاه و حتی بیرون از اردوگاه به دنیای خواب دعوت می کند و اتفاقاتی رقم میخورد که به یک شورش منجر می شود

شورش در خواب !

و سرانجام این شورش را باید در کتاب بخوانید .

فصل اول این کتاب را هم می توانید در همین سایت ویرگول با سرچ کردن نام کتاب بخوانید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *